KOSMOTOUR PROXIMA

Čeká nás velká celoroční cesta do vesmíru. Budeme odhalovat tajemství vesmíru nejen na základě vědeckých poznatků, ale i zábavnou a prožitkovou formou. Před velkým kosmickým letem proběhne příprava a teprve potom se vydáme na cestu s kosmickou cestovní kanceláří KOSMOTOUR PROXIMA. Budeme poznávat Sluneční soustavu, zaměříme se zvláště na Zemi a Měs...

Project Journal


 • Musím se pochlubit jaký jsem dnes dostala dárek vyrobený speciálně pro mě od kosmonautky Emičky a kosmonauta Kryštofa (oba 2. tř.). Je to geniální a krásné. Mám z dárku velikou radost :)


  001.jpg

  - Posted by Jaroslava Pachlová, 28.06.2018


 • Milí naši kamaráti. Dnešný deň bol nádherným zavŕšením nášho spoločného projektového úsilia. Ďakujeme za dobrodružnú výpravu do vesmíru spojenú nielen s neopakovateľnými zážitkami, ale aj s bezpečným návratom domov. Sme radi, že máme takého cenného partnera, vďaka ktorému už 4 naše spoločné projekty vyhrali na Slovensku národnú cenu. S každým nasledujúcim projektom sa naučíme od Vás niečo nové, čo nám nielen uľahčí učenie, ale zakaždým prinesie aj veľa zábavy. Prajeme Vám, aby ste mali aj naďalej toľko chuti do spoločnej práce ako doteraz a aby sme spoločne objavili ešte veľa nového. Ešte raz ďakujeme za všetko a prajeme príjemné prežitie prázdnin. V septembri dovidenia.
  - Posted by Jana Kostialikova, 26.06.2018


 • Posielame malú "ochutnávku" skvelej atmosféry na Slávnostnom odovzdávaní cien v Bratislave. Viac na triednej stránke - https://kronika-triedy3.webnode.sk/l/slavnostne-odovzdavanie-cien-v-bratislave/.

  - Posted by Jana Kostialikova, 26.06.2018


 • Po dôkladnom oboznámení sa s celou Slnečnou sústavou, sme si na záver projektu zhotovili všetky planéty, ktoré sa v nej nachádzajú (foto vložené na stránku Prelet Slnečnou sústavou.
  - Posted by Jana Kostialikova, 21.06.2018


 • I my jsme zachytili "Záhadné zvuky z vesmíru" a vložili do této podaktivity
  - Posted by Jaroslava Pachlová, 21.06.2018