TRAJA PÁTRAČI (The three investigators)

Projekt je motivovaný knižnou detektívnou sériou pre deti a mládež, kde trojica chlapcov rieši rôzne záhady vo svojom okolí. V našom projekte trojicu chlapcov nahradia 3 rôzne krajiny (ČR, SR, PL), ktoré budú pátrať po veciach známych, menej známych či úplne neznámych. Našou snahou bude prirodzenou cestou rozvíjať zvedavosť detí, ich túžbu po objav...

Project Journal


 • Mili przyjaciele,

  Dziękujemy Wam za waszą współpracę na naszym wspólnym projekcie. Cieszymy się ,że Was poznaliśmy. Życzymy Wam udanych wakacji pełnych przygód, wody i słońca.

  Wasi przyjaciele z Ilawy
  - Posted by Jana Kostialikova, 22.06.2017


 • Aj my dakujeme za spolupracu a prajeme krasne prazdniny. 4.B
  - Posted by Ivana Kupčov, 22.06.2017


 • Enjoy your holiday!
  A protože jsme letos byli pátrači, a jak víte v Čechách moře nemáme, tak jsme si ho "vypátrali". Však ono přežít ta úmorná vedra bez pláže a moře by se ani jinak nedalo... :)
  Takhle mě s kolegyní děti vyfotily v "práci" :D No, uznejte, že je to zároveň pohádka i úžasný vynález... a o tom byl náš celoroční projekt!
  Thank you all for your cooperation


  Přání Krásné léto.jpg

  - Posted by Jaroslava Pachlová, 22.06.2017


 • Děkujeme moc! Více také zde: http://www.zsstraz.cz/web/index.php?a=3943

  - Posted by Jaroslava Pachlová, 16.06.2017


 • Milí kamaráti. V piatok sme nedostali len správu o našom spoločnom víťazstve, ale hneď aj darček v podobe balíka od strážskych detí a paní učiteliek. Ďakujeme za milé prekvapenie, moc ste nás ním potešili :o))).
  P.S.: Ten hlavolam je ale "zapeklitá" vec!!!
  - Posted by Jana Kostialikova, 11.06.2017