2. slovanský sborník encyklopedický

Žáci si na základě komunikace emailem, videokonferencí, prací v prostředí twinspace se spolužáky ze sousední slovanské evropské země, přednesem i psaním veršů, vyprávěním o zvířatech a rostlinách regionu Poděbrad – Polabí a Bzince – Bílé Karpaty posílí kompetenci komunikativní, osvojí si porozumění jazyka slovanského souseda. Vyhledáváním a tří...

Pages

Project Journal

 • V stredu 15. 4. píšeme test - Testovanie 9. Držte nám palce! Potom už budeme len tvoriť a pracovať na projekte. Tešíme sa!

  - Posted by Ľudmila Šupáková, 10.04.2015

 • Píšeme, tvoríme. Minulý týždeň sme mali karneval, na ktorom sme privítali aj deti z našej materskej školy. Ujali sme sa ich a troška sme sa im venovali. Veď naše básničky budú určené práve im.

  - Posted by Ľudmila Šupáková, 12.03.2015

 • Uf, uf, nové prostredie!!! Tak opäť maturujem! Máme pripravené naše nové "vizitky", v ktorých vám prezradíme, aké sú naše túžby, čím chceme byť.

  - Posted by Ľudmila Šupáková, 02.02.2015

 • Máme za sebou seznámení s novým prostředím TwinSpace:-)))
  - Posted by Vlastimil Špinka, 08.01.2015

 • Přípravné podzimní práce jsme realizovali mimo prostředí TwinSpace, ale vůbec nic se neděje. Postupně sem budeme zveřejňovat naše aktivity proběhlé, online, případně chystané:-) Hodně sil do dalších aktivit.
  - Posted by Vlastimil Špinka, 08.01.2015