Kocúrik Modroočko / Kocourek Modroočko

V projekte Kocúrik Modroočko / Kocourek Modroočko budú deti zo zúčastnených krajín spoznávať obsah knihy Modroočko, spoločne vytvárať pracovné listy, zároveň spoznávať cudzí jazyk, pracovať na „Modroočkových ilustráciách“, spoločne sa zabávať, fotografovať a komunikovať spolu v cudzom jazyku.

Project Journal


 • Kočičí výstava
  I na naší škole probíhá kočičí výstava na téma Kreslíme mačky. Sešlo se nám mnoho obrázků z různých tříd.


  IMG_4104-min.JPG

  - Posted by Iveta Matoušková, 06.06.2016


 • Veľká výtvarná súťaž vyhlásená na našich školách! Súťaž sme vyhlásili prostredníctvom školských rozhlasov. Úlohou žiakov bolo nakresliť, alebo namaľovať akúkoľvek mačičku, kocúrika, alebo mačiatko.
  Takto si s úlohou poradili žiaci ZŠ Dargovských hrdinov v Humennom. Okrem peknej výstavy v priestoroch školy bola pre nich odmenou aj sladká odmena. Každý získal lízanku a Lentilky 6 detí z každého ročníka. Porotu pri vyhodnocovaní prác tvorili p. uč. Čepová, p. uč. Bacáová a p. uč. Meňoščíková. O súťaži informujeme aj na stránke našej školy.( http://zshu.sk/index.php/nase-aktivity/aktivity-2015-2016/item/491-kreslili-sme-macky-kocurov-maciatka ) Sme zvedaví, ako sa darilo Vám so súťažou na Vašej škole. V piatok sa tešíme na Vaše práce. Kamaráti z Humenného.


  súťaž Mačky.JPG

  - Posted by Ivana Čepová, 01.06.2016


 • Ahojte, kamaráti! Dnes sme riešili 9. úlohu. Odpovedali sme na otázky, ktoré ste pre nás pripravili. Otázky sa týkali prečítanej knižky. Dúfame, že sme odpovedali správne. Odpovede nájdete na stránke 9. úlohy. Kniha sa nám veľmi páčila.

  Filip Goffa z 3.A


  IMG_3892.JPG

  - Posted by Filip Goffa, 31.05.2016


 • Vyhodnotenie veľkej výtvarnej súťaže, vyhlásenej na našich školách! Súťaž sme vyhlásili prostredníctvom školských rozhlasov. Úlohou žiakov bolo nakresliť, alebo namaľovať akúkoľvek mačičku, kocúrika, alebo mačiatko.

  Takto si s úlohou poradili žiaci ZŠ Dargovských hrdinov v Humennom. Okrem peknej výstavy v priestoroch školy bola pre nich odmenou aj sladká odmena. Každý získal lízanku a Lentilky 6 detí z každého ročníka. A ako prebehla súťaž vo Vašej škole? Pani učiteľka a deti z 3.A v Humennom.


  01.jpg

  - Posted by Ivana Čepová, 29.05.2016


 • Dnešní online hodina byla super!!! Bylo bezva vás vidět a slyšet.
  Celá 2. A a paní učitelka


  IMG_3911-min.JPG

  - Posted by Iveta Matoušková, 25.05.2016