Zázračný školský autobus

Deti vo veku 8 - 10 rokov sú hravé a veselé. Tieto vlastnosti chceme v nich podporovať. V našom projekte budú deti predstavovať kamarátom svoje mesto/obec a významné miesta svojej krajiny. Okrem toho predstavia projektovým partnerom národné jedlá, piesne a naučia ich prostredníctvom videa aj kamarátov. Budú plniť aj ďalšie spoločné aktivity. Takto ...

Project Journal


 • Kamaráti ďakujeme Vám za spoluprácu. Máme Vás radi.Projekt bol zábavný a získali sme Quality Label.Pozdravujú Vás štvrtáci z Hornej Ždane.
  - Posted by Ninka Rozenbergová, 13.06.2018


 • ahoj, kamaráti. Poskladali sme vaše puzzle. Pozreli sme si vaše recepty a určite si jeden upečieme.Pozdravujeme vás.
  - Posted by Barborka Ziglerová, 13.06.2018


 • Ahoj, kamaráti. Na rozlúčku sme vám napísali, čo sa nám v projekte páčilo. Môžete do spoločnej nástenky aj vy napísať, Je na stránke: Veselo na prázdniny. Môžete písať priamo: https://padlet.com/pisova_a/rozlucenie
  Pozdrav, prijatelji. Na oproštajno smo vam napisali ono što smo voljeli u projektu. Također možete pisati na zajedničkom plakatu, na stranici: Sretan Božić. Možete izravno pisati:
  https://padlet.com/pisova_a/rozlucenie
  - Posted by Alena Píšová, 30.05.2018


 • Ahoj kamaráti naše osobnosti ste určili veľmi dobre. Pozdravujeme Vás. štvrtáci.
  - Posted by Lucia Balková, 30.05.2018


 • Dragi prijatelji, jako smo uživali u slaganju vaših slagalica. Uljepšali su nam završetak školske godine. Bilo nam je lijepo družiti se s vama i puno smo novoga naučili.

  - Posted by Jarmila Mudroh, 25.05.2018