Login
HOME
PAGES
Pages
Upoznajemo se
Sudionici (popis)
Mapiranje sudionika
Radni postupak
Aktivnosti
Diseminacija
Evaluacija
Evaluacija učenika 5. i 6. r. OŠ Omišalj PŠ Dobrinj - Maja Polonijo
1.a OŠ Domovinske zahvalnosti, Knin
2.a OŠ Okruk u Okrugu Gornjem, Okrug Gornji, Sandra Mrčela
3.a OŠ Trstenik- Split
2.c OŠ Jurja Dobrile, Dolores Beloč Ćorković
OŠ Veliko Trgovišće
PŠ Đurđanci, 2. i 4. razred, učiteljica Kristina Milić
OŠ Koprivnički Ivanec
Monika Mužar - Kos - 2./4.r. Pš Stipanovci
OŠ "Pavao Belas", Brdovec (Ivanka Tomić)
Svjetski dan pripovijedanja bajki
Marija Bulut Lukačević, 2.i OŠ Ladimirevci, PŠ Ivanovci
OŠ Ladimirevci, PŠ Ivanovci, 4.i, Marina Arambašić
2.a OŠ Okruk u Okrugu Gornjem, Okrug Gornji, Sandra Mrčela
OŠ Perušić, Nikolina Orešković,3.r.
Natjecanje u čitanju
Mjesec hrvatske knjige
Strip- Miševi i mačke naglavačke
Svjetski dan čitanja naglas
Čitanje je fora (čitanje naglas)
Pripovijedanje bajki
Ožujak - mjesec bajki
Svjetski dan knjige i Dan hrvatske knjige
Travanj/ svibanj
Čarobnjak iz Oza
Knjiga i ja
Pokvareni božićni telefon
Udruga Zvono - priznanje
1.a OŠ Domovinske zahvalnosti, Knin
2. b OŠ Čazma, Anita Mikulandra
4. razred OŠ "Antun Mihanović" Nova Kapela, Batrina, školska knjižničarka Dragana Haramustek
Andreja Žuger,OŠ Vladimira Nazora Daruvar, PŠ Frankopanska,3.d
OŠ "J.V. Perić", PŠ Lončari, 3./4. r.- Božena Janjiš
4.d OŠ Vladimira Nazora, Daruvar - Biserka Hrešić
Brankica Habuzin, OŠ Dubrava, 1. a razred
OŠ Stjepana Radića Bibinje
OŠ Nikole Hribara, 2.a, Vesna Stipić
2. r. OŠ "1. listopada 1942.", PŠ Kostanje
2.c OŠ Jurja Dobrile Rovinj, Dolores Beloč Ćorković
2. C, OŠ Kman-Kocunar Split, Blanka Runtić
OŠ "Ivan Goran Kovačić" Velika - Ana Marinić, školska knjižničarka
2.a OŠ Ante Kovačića, Zagreb
5. i 6.r. OŠ Omišalj PŠ Dobrinj - učiteljica Maja Polonijo
5. i 6.r. OŠ Omišalj PŠ Dobrinj - učiteljica Maja Polonijo
Radionica glagoljice - izrada straničnika
Mjesec hrvatske knjige i Međunarodni mjesec školskih knjižnica
Radionica o tisku
Čitam - dam - sretan sam
Dan sigurnijeg interneta
Pisanje priča uz kocke pričalice i Svjetski dan čitanja naglas
Radionica stvaranja bajki i Svjetski dan pripovijedanja bajki (suradnja)
Vizualizacija pjesme
Međunarodni dan dječje knjige
Noć knjige, Svjetski dan knjige i autorskih prava
Suradnja s projektnim partnerima - predstavljanje djela po izboru
Predstavljanje djela po izboru u razredu
Haiku
Foto izazov - Knjiga i ja - suradnja s partnerskim školama
Kreativna lektira
Završna videokonferencija projektnih partnera
OŠ Veliko Trgovišće, 5. i 7.r.
OŠ LUDBREG, Nataša Sedlar
4. c, OŠ Jurja Dobrile, Rovinj; učiteljica Sandra Boljunčić
Lucia Matas, 2.c, OŠ Antuna Gustava Matoša Zagreb
OŠ Viktora Cara Emina, Lovran (6. i 8. razredi), učiteljica Martina Pećar Đurović
Pravo i mediji - 8. razredi
Mjesec hrvatske knjige - 6. razredi
Međunarodni mjesec školskih knjižnica
Mjesec hrvatske knjige - 8. razredi
Svjetski dan čitanja naglas
Dan sigurnijeg interneta
Svjetski dan pripovijedanja bajki
Svjetski dan poezije
Međunarodni dan sjećanja na žrtve holokausta
Svjetski dan knjige i Dan hrvatske knjige
Kreativni stvaralački radovi
Suradnja
Završne aktivnosti
3.a OŠ Trstenik- Split, Nives Petričević
2. i 4. razred OŠ Jurja Dobrile Rovinj, PŠ Bale
2. d, OŠ Nikole Hribara, Jadranka Jelisavac
1. a, Katolička osnovna škola Šibenik, Željka Ćaleta Car
OŠ Vinica
OŠ Kraljevica (N. Blažević Frlan)
Suradnja
Dan sigurnijeg interneta
OŠ A. G. Matoša, Čačinci_PŠ Humljani_Sanela Tot
1.e OŠ AŠ
OŠ Tordinci, Marija Banić
2. a OŠ "Antun Nemčić Gostovinski" Koprivnica
1.b OŠ Rovišće, Melita Pek, Hrvatska
3. c i 1. c OŠ Vukomerec
OŠ Ladimirevci, PŠ Ivanovci, 3.razred, Ljiljana Marinjak
OŠ kralja Tomislava, Zagreb, 4.b i učiteljica Iva Erak
Festival dječje knjige
Suradnja među školama: OŠ VELIKO TROJSTVO
Suradnja među školama: OŠ JURJA DOBRILE
2.r.OŠ TORDINCI,Andreja Vincek Ević
2.a OŠ Okruk u Okrugu Gornjem, Okrug Gornji, Sandra Mrčela
E V A L U A C I J A
2.a OŠ OKRUK U OKRUGU GORNJEM
OKRUG GORNJI
Učiteljica:Sandra Mrčela